Geri Dön

Hayat Mucizelere Gebe 2. bölüm fragmanı yayınlandı-İzle

Kanal D'nin yeni dizisi Hayat Mucizelere Gebe dün akşam ilk bölümü ile ekrana geldi. Dün akşam ekrana gelen Hayat Mucizelere Gebe büyük beğeni topladı. Hayat Mucizelere Gebe 2. bölüm fragmanı ve ilk bölüm hakkında merak edilenler haberimizde...

Hayat Mucizelere Gebe 2. bölüm fragmanı yayınlandı-İzle

Kanal D'de yeni bir dizi başlıyor! Başrollerini Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit dikmen, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Burcu Binici, Işıl Yücesoy’un paylaştıkları yeni dizi “Hayat Mucizelere Gebe”, dün akşam saat 21.00’dan itibaren ilk bölümü ile ekrana geldi. Başrollerdeki İnci'nin hastanedeki yanlış bir müdahaleden dolayı hamile kalmasıyla yaşanan olaylar anlatılmaktadır. Dün akşam yayınlanan ilk bölüm ardından Hayat Mucizelere Gebe 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

HAYAT MUCİZELERE GEBE 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Tek arzusu öğretmenlik atamasını alıp mesleğe başlamak ve sevdiği adamla evlenmek olan İnci’nin hayatı tıbbi bir kazayla bir anda altüst olur. Rutin bir muayene için gittiği jinekolog tarafından yanlışlıkla yapılan suni döllemeyle hamile kalır. Üstelik zerk edilen numuneler çalıştığı otelin sahibi Engin Akarcalı’ya aittir ve kanser tedavisi görmüş genç adamın baba olabilmek için bu son şansıdır. Bu olay İnci için olduğu kadar, annesi Süheyla, anneannesi Esma, evlenmek üzere olduğu komiser Serhat için de şoke edicidir. Esma hadiseyi mukadderat olarak görür ve bebeği aldırmasını asla istemez. Süheyla kızının başına gelenleri kaderin tuhaf bir tekerrürü olarak görür; çünkü o da genç yaşında kızına hamile kalmış, evlilik dışı hamileliğin tüm zorluklarını yaşamıştır. Bu yüzden ne olursa olsun kızının kararına saygı duyacaktır.

Serhat ise yıkımların en büyüğünü yaşar, öpmeye kıyamadığı sevgilisinin başına gelene ilk anda inanamaz ve fakat onun için ne kadar zor olsa da İnci’yi asla yalnız bırakmaz. Ya kanser tedavisi görüp hayata yeniden tutunan Engin? Hiç tanımadığı bu genç kızla yollarını kesiştiren mucizevi tesadüfün hayatının en büyük aşkına dönüşeceğinden habersizdir. Çocukluğunu, genç kızlığını anneannesinin tembihlerine uyarak tek bir hata yapmadan geçirmiş olan İnci bu olayın artçı depremleriyle sarsılıp durur. Her şey birbirine karışmış gibidir. Aşk, annelik, vefa, sorumluluklar, gelecek... Kalbi bir yandan gerçek aşkla tanışıp küt küt atarken, öte yandan anneliğin sorumluluğunu şaşkınlıkla hissetmeye başlar. İnci zamanla hayatın mucizelere gebe olduğunu ve onun gücüne karşı koyamayacağını anlayacak, kendisi ve bebek için en doğru kararı vermeye çabalayıp duracaktır.

ABD yasak dinlemedi! Tehlikeli deneme...ABD Hava Kuvvetleri, Donald Trump yönetiminin yakın zamanda çekildiği Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler (INF) Anlaşması kapsamında yasaklı olan orta menzilli karada konuşlu bir balistik füzeyi denediklerini açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber