Hayat Mucizelere Gebe yeni bölümde gözler İnci'de!-İzle

Hayat Mucizelere Gebe dizisi izleyicilerine 2. bölümüyle gelmeye hazırlanıyor. İlk bölümü izleyenler tarafından oldukça beğenilen dizi Hayat Mucizelere Gebe'nin 2. bölümünde bu akşam büyük heyecan var. İşte Hayat Mucizelere Gebe yeni bölümden detaylar..

Hayat Mucizelere Gebe yeni bölümde gözler İnci'de!-İzle

Hayat Mucizelere Gebe dizisi izleyenlerine yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kanal D'nin yeni dizisi Hayat Mucizelere Gebe'nin yeni bölümünde neler olacak? İşte Hayat Mucizelere Gebe yeni bölümden detaylar..

Hayat Mucizelere Gebe 2. Bölüm Özeti

İnci, bebeği doğurmaya karar veriyor; Suat ise, İnci ile tanışmak için türlü türlü oyunlara başvuruyor! Hayat Mucizelere Gebe 2. Bölüm 13 Aralık Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Kanal D’nin başrollerini Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit Dikmen, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Burcu Binici, Işıl Yücesoy’un paylaştıkları merakla beklenen yeni dizisi "Hayat Mucizelere Gebe" Pazar akşamı yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Dizinin ikinci bölüm konusu ise şöyle;

Bebeğe kıyamayan İnci, Serhat’ın evlilik teklifiyle çok mutlu olur. Serhat bebeğin babasının Engin olduğunu tesadüfen öğrenince rahatsız olur ve İnci’nin işten ayrılmasını ister.

İnci’nin asıl derdiyse bebekle ne yapacağıdır. Onu ailesine verip normal hayatına geri dönmeyi planlamaktadır; ancak, Esma bu fikre şiddetle karşı çıkar.
İnci bebeğini verecektir vermesine ama Engin ve Didem’e dair hala birtakım şüpheleri vardır. Engin’in eski bir playboy olduğunu da öğrenince iyice telaşlanır. Çünkü o bebeğinin iyi bir aile ortamında büyümesini istemektedir.
Diğer yandan Suat, İnci’nin özbeöz kızı olduğunu öğrenince onunla tanışmaya çalışır. Süheyla ise 23 yıldır sakladığı sırrın kızıyla arasını bozmasından korkmaktadır.

Hayat Mucizelere Gebe 1. bölümde neler olmuştu:

Bu hamilelik ikilinin dünyalarını alt üst eder. İnci bebeği doğurup doğurmama konusunda kararsızdır. Üstelik her kafadan bir ses çıkmaktadır. Anne Süheyla, kızının geleceğini düşünerek bebeği doğurmamasını söylerken, anane Esma dinen günah olduğunu söyleyerek karşı çıkar.
Engin’in menfaatçi karısı Didem yıkılmak üzere olan evliliğini kurtarmak için bu bebeğin doğmasını ve ona sahip olmayı her şeyden çok ister. Serhat evleneceği kızın başına gelen bu talihsiz olayla sarsılıp bebekten istemeyerek de olsa kurtulmayı dilerken Engin ise genç yaşta yakalandığı kanser hastalığını atlatmış ve bir daha baba olamayacağı gerçeğiyle yüz yüze kalmış olduğundan bebeğin doğmasını her şeyden çok arzulamaktadır.
Peki, İnci ne yapacaktır? Bu bebeği doğurmalı mı yoksa doğurmamalı mıdır?
İnci’nin kararı yalnız onu değil, hayatındaki herkesi de çok yakından ilgilendirmektedir.

Biri 2 diğeri 3 yaşında! Yürek yakan olayKayseri'nin Yahyalı ilçesinde, anneleri ekmek almak için markete gittiği sırada elektrikli ısıtıcının devrilip, kanepeyi tutuşturması sonucu çıkan yangında yaşamını yitiren Zeynep (3) ve Zehra Açıkgöz (2) kardeşler, memleketleri Hatay'da gözyaşlarıyla toprağa verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber