İkinci dönem ne zaman bitecek? Okulların kapanma tarihi...

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ikinci dönemin ne zaman biteceği belirlendi. Milyonlarca öğrenci Yaz tatili için sabırsızlanırken, okulların kapanacağı tarih merak konusu oldu. 2018-2019 Eğitim Öğretim döneminin ikinci dönemi ne zaman bitecek?

İkinci dönem ne zaman bitecek? Okulların kapanma tarihi...

MEB tarafından 2018-2019 Eğitim-Öğretim takvimi belli oldu. Bu yıl okullar ne zaman kapanacak? yaz tatili ne zaman başlayacak? soruları büyük ilgi görüyor. İşte milyonlarca öğrencinin merakla araştırdığı o tarih...

OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK?

2018-2019 Eğitim-Öğretim döneminn ikinci yarısı 14 Haziran 2019 Cuma günü sonra erecek. Yeni eğitim öğretim yılı ise 16 Eylül 2019 tarihinde başlayacak.

Bu da 'titiz' hırsız... Ayaklarına poşet geçiren hırsız kameradaSamsun’un Bafra ilçesinde telefon hırsızlığı kameraya yansıdı. İzinin belli olmaması için ayakkabılarına poşet geçirdi.Olay, Hacınabi Mahallesi Tekel Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Fatih Türk’e ait iş yerinin cam kapısını kıran 1 kişi vitrinde bulunan 15 bin lira değerinde 4 adet telefonu alarak kaçtı. İş yerinin önünden geçen bir vatandaş, kapının kırık olduğunu fark etmesi üzerine durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler yaptıkları inceleme sonucunda kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.Olay ani ise iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, hırsızın, izinin belli olmaması için ayakkabılarına poşet geçirdiği görülüyor. Cam kapıyı omuz atarak kıran zanlı, içeri girip vitrindeki telefonları toplayıp cebine koyuyor ve çıkıp izini kaybettiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber