İkizler Memo - Can 16. bölüm fragmanı! İkizler, Melek ve Kerem'i takip ediyor

İkizler Memo - Can 16. yeni bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. Kanal D'nin büyük ilgi gören dizisi İkizler Memo - Can yeni bölümünde İkizler, Melek ve Kerem'i takip edecek. İşte İkizler Memo - Can 16. yeni bölümünden heyecan dolu anlar...

İkizler Memo - Can 16. bölüm fragmanı! İkizler, Melek ve Kerem'i takip ediyor

Cumartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen İkizler Memo- Can yeni bölümünde heyecan dorukta. İkizler Memo - Can 16. yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de Kanal D'de...

İKİZLER MEMO - CAN 16. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kerem, Melek’ten aldığı kitapların arasında gönderilmemiş bir aşk mektubu bulur. Keremle beraber mektubun sahibini ararlar. İkizler de onları takip eder. Onur da ikizlerle iş birliği içindedir. Ancak çocuklar yakalanır ve yanlış anladıkları ortaya çıkar.

Mahmut’un kahvesinde seçim nedeniyle muhtar adaylarıyla toplantı yapılır ve kavga çıkar. Komiser de izinsiz toplantı yapıldığı gerekçesiyle kahveyi kapatır.

Osman ortada yoktur. Herkes onu arar. Osman'ın böbrek mafyasının elinde olduğu anlaşılır. Kerem, Melek’e Osman’ın bulunmasında yardım eder.

Çocukların biyolojik annesi Dilek geri döner. Çocuklarını çok özleyen Dilek onları bulmak ister.

İKİZLER MEMO - CAN 16. BÖLÜM FRAGMAN

Bursa'da bin polisle şafak operasyonuBursa narkotik polisi, çok sayıda adrese bin polisle şafak operasyonu düzenledi. Gemlik ilçesinde yapılan operasyonda özel harekat kapıları kırarken narkotik polisi evleri didik didik aradı. Operasyonda gitar içine saklanan uyuşturucu bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber