İkizler Memo - Can 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

İkizler Memo - Can 3. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Kanal D'nin yeni dizisi İkizler Memo - Can yeni bölümünde Memo ile Can'ın yer değiştirmesiyle olayların seyri bir anda değişti. İşte İkizler Memo - Can 4. yeni bölüm fragmanı...

İkizler Memo - Can 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Cumartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen İkizler Memo - Can yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu ve sevilen dizide gözler yeni bölüme çevrildi. İşte İkizler Memo - Can 4. yeni bölüm fragmanı...

İKİZLER MEMO - CAN 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Osman’ın nezarete düşmesine çok üzülen Yaren, Hayati’den şikayetini geri almasını ister ve Osman salıverilir.

Memo’yu Can zanneden fidyeciler onu kaçırıp bir evde hapseder. Memo’nun ortalarda olmadığını fark eden malikane sakinleri onu her yerde aramaya başlar. Diğer yandan Memo türlü hilelerle fidyecilerin elinden kurtulmaya çalışmaktadır. Polis de olaya el koyar. Her yerde Memo’yu aramaya başlarlar.

Hala Onur’la evlenemediği için bu durumdan Can'ı sorumlu tutan Sibel yeni planlar peşindedir. Mahallede ise Melek’i kurtarma çabaları sürmektedir. Osman ve Can para kazanabilmek için her yolu denerler. Memo’nun arkadaşları da onlara yardım eder. Ama ameliyat için gereken paranın ancak küçük bir kısmını kazanabilmişlerdir. Ancak bir akşam Melek ‘in kapısının önüne konan bir çanta ise her şeyi değiştirecektir.

İKİZLER MEMO - CAN 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kız arkadaşına kurşun yağdırdıBursa Jandarma Astsubay Okulu'nda görevli Jandarma Uzman Çavuş Aydemir K. (49), okula misafir ziyaretçi olarak gelen kız arkadaşı Sosin Küçükgüven'i (43), aralarında çıkan tartışmanın ardından beylik tabancasıya vurarak öldürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber