İlk Öpücük bu akşam Kanal D'de! Film konusu nedir? Oyuncuları kimler?

İlk Öpücük sinema filmi bu akşam kanal D ekranında yayınlanacak. 2017 yılında büyük ilgi gören İlk Öpücük filminin konusu nedir? Güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken İlk Öpücük filmi hakkında merak edilenler...

İlk Öpücük bu akşam Kanal D'de! Film konusu nedir? Oyuncuları kimler?

İlk Öpücük bu akşam 20.00'de kanal D'de yayınlanacak. İlk Öpücük filminin başrollerinde Murat Yıldırım, Özge Gürel, Cezmi Baskın ve Beyti Engin yer alıyor. İşte "İlk Öpücük" filminin konusu ve fragmanı haberimizde...

İLK ÖPÜCÜK FİLM KONUSU

Geçirdiği bir kaza nedeniyle hafıza sorunları yaşayan ve her güne 2 yıl öncesinden başlayan Bahar, babası ve abisinin büyük özverileri sayesinde hayatına hep aynı 24 saati yaşayarak devam etmektedir. Yaşadığı kasabanın çapkın gençlerinden Hakan, Bahar'ı görür görmez aşık olmuştur; ancak, genç kadının durumunu öğrenince, ona her gün yeniden kendini sevdirebilmek için aynı özverili yaşamı kabul etmek zorunda kalacaktır.

İLK ÖPÜCÜK OYUNCULARI

Murat Yıldırım, Özge Gürel, Cezmi Baskın, Beyti Engin, Hayrettin Karaoğuz, Sadi Celil Cengiz, Erol Aksoy, Gamze Karaduman.

Türü: Romantik Komedi
Yönetmen: Murat Onbul

İLK ÖPÜCÜK FRAGMAN

Üsküdar'da faciadan dönülen anlar kameradaÜsküdar'da park halinde bulunan otobüsün aniden freni boşaldı. Otobüs üç aracı altına alırken, faciadan dönülen anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber