Instagram hesabı nasıl kapatılır? Instagram dondurma, hesap silme linki

Son yılların en çok indirilen ve beğenilen sosyal medya uygulaması Instagram ile ilgili merak edilen bazı soruların cevaplarını bir araya getirdik. Her gün binlerce kişinin kaydolduğu uygulamaya ilişkin en çok merak edilen Instagram hesabı nasıl kapatılır sorusunun cevabını haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz. İşte Instagram dondurma ve hesap silme linki...

Instagram hesabı nasıl kapatılır? Instagram dondurma, hesap silme linki

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram ile ilgili en çok merak edilen soruların başında gelen Instagram hesabı nasıl dondurulur sorusunun cevabını sizler için derledik. İşte Instagram hesap dondurma linki...

INASTAGRAM NASIL DONDURULUR?

Instagram hesabı olan milyonlarca kullanıcı dönem dönem hesaplarını dondurmak veya kapatmak isteyebiliyor. Instagram hesabını dondurmak, kapatmak veya silmek istyen kullanıcılar için Instagram'ın sunduğu kolay bir yöntem mevcut. Sizin için Instagram hesabınızı kolay bir şekilde dondurabileceğiniz Türkçe dondurma linkini haberimizde paylaşacağız. Bu sayede yer alan linke tıklayarak Instagram dondurma işlemini kolay bir şekilde halledebileceksiniz.Instagram hesabınızı dondurduğunuz süre zarfından sonra 24 saat geçtikten sonra kullanıcı adı ve şifre girerek hesabınızı etkin hale getirebiliyorsunuz.

Gelişen teknoloji ile birlikte Instagram kullanan milyonlarca kullanıcının elinde yer alan telefonlar üzerinden bu işlemi gerçekleştirmek için mobil linke tıklayarak bu işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

2019 INSTAGRAM DONDURMA LİNKİ TÜRKÇE

Yukarıda yer alan linke tıkladığınız takdirde direkt olarak Instagram hesabınızı donduracağını sayafaya yönlendirileceksiniz. Instagram üzerinden yapacağınız bu basit işlem sayesinde Instagram hesabınızı kolay bir şekilde dondurabilecek. Türkçe link ile gerçekleştireceğiniz adımlarda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Instagram hesabınızı dondurma işlemini tamamladıktan sonra ise 24 saat geçmeden hesabınızı aktif hale getiremeyeceksiniz. Instagram hesabınızı yeniden aktif etmek istediğinizde ise telefon üzerinde yer alan mobil uygulamadan kullanıcı adı ve şifre girerek bu işlemi gerçekleştirebileceksiniz. Masaüstü bilgisayarınızdan Instagram aktif hale getirme işlemini gerçekleştiremezsiniz.

Bu da 'titiz' hırsız... Ayaklarına poşet geçiren hırsız kameradaSamsun’un Bafra ilçesinde telefon hırsızlığı kameraya yansıdı. İzinin belli olmaması için ayakkabılarına poşet geçirdi.Olay, Hacınabi Mahallesi Tekel Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Fatih Türk’e ait iş yerinin cam kapısını kıran 1 kişi vitrinde bulunan 15 bin lira değerinde 4 adet telefonu alarak kaçtı. İş yerinin önünden geçen bir vatandaş, kapının kırık olduğunu fark etmesi üzerine durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler yaptıkları inceleme sonucunda kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.Olay ani ise iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, hırsızın, izinin belli olmaması için ayakkabılarına poşet geçirdiği görülüyor. Cam kapıyı omuz atarak kıran zanlı, içeri girip vitrindeki telefonları toplayıp cebine koyuyor ve çıkıp izini kaybettiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber