İnternette Milliyet.com.tr'ye Çirkin Saldırı

Bugün internette bu haberimizle ilgili sahte linkler dolaşmaktadır. Müstehcen kelimeler kullanılarak oluşturan sahte linklere kanmayın. Sitemize bu çirkin saldırıyı gerçekleştiren kişiler hakkında gerekli yasal işlemlerde bulunulacaktır.

İnternette Milliyet.com.tr'ye Çirkin Saldırı

Rusya ve Finlandiya’dan gelen yaklaşık 900 turist hava sıcaklığının 23 demiz suyu sıcaklığının da 18 derece olarak ölçüldüğü Bodrum’daki otellerin havuz başları ve sahillere hareketg etirdi. Güneşli havayı gören turistler güneşlenip denize girdi, tekne turlarına katıldı, su sporları yaptı.

İngiltere’nin ardından Rusya ve Azerbaycan’da katıldıkları turizm fuarlarının olumlu etkilerinin görülmeye başlandığını belirten Bodrum Otelciler ve Turistik İşletmeciler Derneği (BODER) Başkanı Halil Özyurt, "Rusya ile Türkiye arasındaki vize sorununu çözülmüş olması da çok önemli. Bu yıl Bodrum’a gelecek Rus turist oranında en az yüzde 30 artış bekliyoruz. Bodrumlu turizmciler olarak rotamızı Avrupa ülkelerinde sonra Rusya, Suriye, Suudi Arabistan, Lübnan ve Mısır’a çevirdik. Havaların da güzel gitmesi ile ilçemize sezon başında gelen turistler tatilin tadını çıkarmaya başladı" dedi.

Uçakları düştü, okyanustan bir helikopter ile kurtarıldılarABD'de David Lesh isimli pilot ve arkadaşının bulunduğu küçük uçak, Pasifik Okyanusunda Half Moon Körfezinde suya düştü. Uçağın suya düşme anları, bir başka uçağı kullanan Owen Leipelt tarafından kaydedildi. Uçaktan yara almadan kurtulan Lesh ve arkadaşının sudan kurtarılma görüntülerini ise kendileri kaydetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber