Geri Dön

iPhone fiyatları ne kadar? 2018 iPhone Türkiye fiyatları - iPhone XS, iPhone XS Plus, iPhone XC

Dünyaca ünlü teknoloji devi Apple, 3 çeşit yeni iPhone modelini tanıttı. iPhone kullanıcıları iPhone XS, iPhone XS Plus ve iPhone XC olan yeni modeller için 2018 iPhone ne kadar, 2018 iPhone Türkiye fiyatları ne kadar sorularının cevaplarını aramaya başladı. İşte 2018 iPhone modelleri olan iPhone XS, iPhone XS Plus ve iPhone XC ilgili tüm detaylar...

iPhone fiyatları ne kadar? 2018 iPhone Türkiye fiyatları - iPhone XS, iPhone XS Plus, iPhone XC

Apple, yeni iPhone modellerini tanıtıyor. Dünyanın en önde gelen teknoloji devi Apple, iPhone XS, iPhone XS Plus ve iPhone XC'den oluşan yeni iPhone modellerini kullanıcılarının beğenisine sundu. Peki yeni iPhone modelleri ne kadar? İşte detaylar...

2018 iPhone FİYATLARI

iPhone XS - 799 dolar
iPhone XS Plus - 999 dolar
iPhone 9 - 699 dolar

Dünya üzerinde bu fiyatlardan satışa çıkacak olan iPhone 2018 modellerinden ülkemizde iPhone 9’un satış fiyatı 10 bin TL, iPhone XS’in satış fiyatı 12 bin TL ve iPhone XS Plus’ın satış fiyatı ise 15 bin TL olacak.

TRUMP BUNU YAPARSA FİYATLAR ÇOK YÜKSELECEK

ABD Başkanı Donald Trump’ın Çin ile giriştiği ticaret savaşı kapsamında Apple’a yaptığı “Ülkene dön!” çağrısı gerçekleşirse, iPhone fiyatları en az yüzde 20 artacak. Üstelik bu artış sadece bu akşam tanıtılması beklenen yeni iPhone modellerini değil, Apple'ın üretimine devam ettiği tüm modellere yansıyacak.

Trump’ın geçen hafta Twitter hesabı üzerinden paylaştığı “Çin'e uygulayabileceğimiz kitlesel tarifeler nedeniyle Apple fiyatları artabilir. Ancak SIFIR vergisi olan kolay bir çözüm var. Ürünlerinizi Çin yerine Amerika Birleşik Devletleri'nde yapın. Şimdi yeni tesisler inşa etmeye başlayın. Heyecan verici!” tweet’i sonrası, Apple cephesinden resmi bir açıklama henüz gelmedi.

Habertürk'ün haberine göre Bank of America Merrill Lynch, Apple’ın Trump’ın bu çağrısına uyması durumunda Apple ürünlerine gelecek olan fiyat artışlarını analiz etti. Buna göre Çin yerine ABD’de üretim, iPhone fiyatlarını yüzde 20 yükseltecek.


Enkaz altında kalan hayvanlar böyle kurtarıldıElazığ'daki depremin ardından enkaz altında kalan hayvanların kurtarılması İstanbul itfaiyesi tarafından görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber