İşadamlarının korumaları yakalandı

Beykoz'daki silahlı saldırıda, iki kardeşten Ercan Karakaya'nın öldürülmesi, Deniz Karakaya'nın yaralanması olayına karıştığı iddia edilen 3 şüpheli yakalandı.

İşadamlarının korumaları yakalandı

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, güvenlik kamerası görüntülerinden kimliklerini tespit ettikleri Serkan A, Serdar A. ve Erdal Ö'yü İzmit'te gözaltına aldı.

Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen zanlıların işlemleri sürüyor.

Paşabahçe Mahallesi Karagözsırtı Caddesi'nde dün gece saatlerinde Ercan ve Deniz Karakaya kardeşlere, 3 kişi tarafından silahlı saldırı düzenlenmiş, saldırıda Ercan Karakaya (34) hayatını kaybetmiş, Deniz Karakaya ise yaralanmıştı.

Olayın ardından bölgeye giden Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyerek, olay yerinden kaçan 3 şüphelinin bir iş adamının şoförlüğünü ve korumalığını yaptığı ileri sürülen Serkan A, Serdar A. ve Erdal Ö. olduğunu belirlemişti.

Genç kız yolda bulduğu 13 bin doları getirdi, kuyumcu sahibini bulduİstanbul Kartal’da yolda içinde 13 bin dolar olan bir zarf bulan genç kız, "Ben bunu yerde buldum sanırım sizin olabilir' diyerek kuyumcuya bıraktı. Paranın fotoğrafını çeken, sosyal medyada paylaşan kuyumcu, zarftaki dekonttan yola çıkarak sahibine ulaştı. Parayı sahibine veren Kuyumcu, " Bence parayı bulup getiren ve teslim eden kız benden daha gurur kaynağı. Alkışlanacak biri varsa bence o kız olmalı. Bu, bir zincirleme iyilik oldu." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber