İSG sınav sonuçları açıklandı! ÖSYM giriş İSG sonuçları sorgulama

İSG sınav sonuçları için beklenen açıklama geldi. 18 Mayısta yapılan sınavın sonuçları az önce açıklandı. Adaylar sonuçlarını elektronik ortamda sorgulayabiliyor.

İSG sınav sonuçları açıklandı! ÖSYM giriş İSG sonuçları sorgulama

ÖSYM tarafından uygulanan İSG sınavının sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Sınav sonuçları ÖSYM internet sitesinden kontrol edilecek.

İSG SONUÇLARI AÇIKLANDI

18 Mayıs 2019 tarihinde uygulanan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavının (2019-İSG 1. Dönem) değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınav sonuçlarına 19 Haziran 2019 tarihinde itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilirler.

SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Milli ırk Osmanlı Sultan tavukları hobicilerin gözdesiMilli ırk Osmanlı Sultan tavukları hobicilerin gözdesiHobi tavuk yetiştiriciliği son dönemde yaygınlaşırken, milli ırk olan Osmanlı Sultan tavuğu rengi, kafası ve beyaz tüyleriyle dikkat çekiyor. 1850'li yıllarda nesli tükenen ve 2000'li yılların başında tekrar Türkiye'ye getirilerek üretimine başlanan Osmanlı Sultan cinsi tavuğu 1000 liraya kadar alıcı buluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber