İstanbul trafiği son durum... Trafik yoğunluk haritası...

İstanbul'da mesai saatinin bitmesi ve yağmurun etkili olmasının ardından trafik durma noktasına geldi. Sürücüler yolca uzun zaman geçirirken bir yandan da trafik yoğunluk haritasını kontrol ediyor. İşte İstanbul trafiği son durum...

İstanbul trafiği son durum... Trafik yoğunluk haritası...

İstanbul’da bugün yağmur gün boyu etkili oldu. Yağmurun ve cuma gününün etkiisiyle trafik yoğunluğu yaşanıyor. Uzun süredir trafikte olan sürücüler trafiğin son durumunu merak ederken bir yandan da trafik yoğunluk haritasını kontrol ediyor.

İstanbul trafiği son durum... Trafik yoğunluk haritası...

TRAFİK YOĞUNLUĞUNU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bazı yerlerde trafik durma noktasına gelirken, sürücüler zor anlar yaşadı. Yağmur trafiğine bir de cuma trafiği eklenince, ana arter yollarda sürücüler trafikte kaldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi trafik yol durumu haritasında saat 18.30 sıralarında trafik yoğunluğu yüzde 80’e ulaştı.

 

Sahilde şok görüntüİzmir'in Aliağa ilçesinde, bir gemi söküm tesisinde sökülen yük gemisinden sızan petrol bazlı madde, Aliağa ilçe merkezindeki Avcı Ramadan Parkı Sahil Şeridi'nde kirliliğe ve kötü kokuya neden oldu. Etrafı bariyerlerle çevrilen petrol sızıntısı, deniz süpürgesi denilen teknelerle temizlendi. Kalan atıklar için de dün gece denize bırakılan petler, bu sabah petrolü üzerinde toplayarak, sahile vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber