İstanbul ve Ankara'da elektrik kesintisi

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde 27, 28 ve 31 Mayıs tarihlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş’den (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, Avcılar İşletme Müdürlüğü’nce gerçekleştirilecek çalışmalardan dolayı yarın 09.00 ile 16.00 saatlerinde Esenyurt’un Kıraç İstiklal Mahallesi Mevlana, Şirin, İstiklal, Sanat, Ata ve Şiir sokaklarına,

28 Mayıs Cuma günü yine aynı saatler arasında Kıraç İstiklal Mahallesi Gamze, Şebnem, Tılsım, Udi, Sanat, Atlas ve Deren sokaklar,

31 Mayıs Pazartesi günü de tekrar aynı saatlerde Kıraç İstiklal Mahallesi Zümrüt, Perçem, Akik, Altın, Pırlanta, Platin, Serap, Dilek ve Kaya sokaklara elektrik verilemeyecek.

ANKARA'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

Ankara’da bakım, onarım, tesis ve arıza giderme çalışmaları dolayısıyla 28 Mayısta bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş’den yapılan açıklamaya göre, 29 Mayıs Cumartesi günü elektrik verilemeyecek yerler ve saatleri şöyle.

Çankaya’da 09.00-12.00 saatleri arasında, Ziya Gökalp Caddesi’nin bir kısmı, Mithatpaşa, Libya, Selanik ve Sakarya caddeleri, Bağlar Caddesi’nin bir kısmı, İncesu, Mahmut Esat Bozkurt, Bülbülderesi Caddeleri, Meşrutiyet Caddesi, Yaprak, Sağlık, Akyüz sokaklar; 09.00-17.00 saatleri arasında ise Atatürk Bulvarı’nın bir kısmı, Akay Caddesi ve Tunus Caddesi’nin bir kısmı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, İnönü Bulvarı’nın bir kısmı, Devlet Mahallesi, Genelkurmay Basımevi, Bahçelievler 15. Sokak, Deneme Lisesi, DSİ Genel Müdürlüğü, DMO Genel Müdürlüğü, Mızıka Okulu, Harp Okulu Isı Santrali, Eski Bina, Cumhuriyet Sitesi, Yüzme Okulu, Buz Pateni Tesisleri, Jusmat Karargah Bölüğü, Kirazlıdere İnşaat Taburu, Ayrancı Tavuskuşu, Gökdere, Kuzgun ve Yaylagül sokaklar ile Güvenlik Caddesi’nin bir kısmı.

Sincan’da 09.00-17.00 saatleri arasında, Akşemsettin ve İstasyon mahalleleri, Oba, Levent, Derya, Çengel, 204, Eğri, Martı, Erk, 207, Erda, Feridun, Erdal, Emlak, Erkut, Erman, Erkan, Edip, Bahçe ve Plevne Sokak’ın bir kısmı ile Fırat, Polatlı ve Ayaş caddelerinin bir kısmı.

Kızılcahamam’da 11.00-12.30 saatleri arasında, İsmet Paşa Mahallesi TOKİ Blokları.

Polatlı’da 09.00-17.30 saatleri arasında, Yeni Mahalle, Barbaros, Mevlana, Sancak, Selimiye ve Pazarcık caddelerinin bir kısmı, Uçak, Ermiş, Besi, Yaprak, Kiremit, Bey, Erdoğan, Canbaz, Hancı, Aksakal, Nihan, Koza ve Akan sokaklar, Kara Mustafa Caddesi’nin bir kısmı ile Ors Rulman Evleri.

Bu da 'titiz' hırsız... Ayaklarına poşet geçiren hırsız kameradaSamsun’un Bafra ilçesinde telefon hırsızlığı kameraya yansıdı. İzinin belli olmaması için ayakkabılarına poşet geçirdi.Olay, Hacınabi Mahallesi Tekel Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Fatih Türk’e ait iş yerinin cam kapısını kıran 1 kişi vitrinde bulunan 15 bin lira değerinde 4 adet telefonu alarak kaçtı. İş yerinin önünden geçen bir vatandaş, kapının kırık olduğunu fark etmesi üzerine durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler yaptıkları inceleme sonucunda kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.Olay ani ise iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, hırsızın, izinin belli olmaması için ayakkabılarına poşet geçirdiği görülüyor. Cam kapıyı omuz atarak kıran zanlı, içeri girip vitrindeki telefonları toplayıp cebine koyuyor ve çıkıp izini kaybettiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber