İstanbul'da sağanak yağış! Vatandaş zor anlar yaşadı

İstanbul'un birçok ilçesinde sağanak etkili oldu. Kentte sabah saatlerinde başlayan yağış, öğleye doğru etkisini  arttırdı. Hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakası'nda yağış nedeniyle bazı ev ve  iş yerlerini su bastı. İtfaiye ekipleri baskın yaşanan yerlerde su tahliyesi  gerçekleştirdi.

İstanbul'da sağanak yağış! Vatandaş zor anlar yaşadı

İstanbul'da etkili olan sağanak sebebiyle alt geçitlerde de su birikintileri oluştu. Bazı araçlar su birikintilerinden geçmekte zorlandı, bazıları ise mahsur kaldı. İtfaiye ekipleri, su birikintilerinin yoğun olduğu bölgelerde çalışma başlattı.

Zaman zaman trafikte aksamalara da neden olan sağanağa hazırlıksız yakalanan vatandaşlar, alt geçitler ile binaların saçaklarının altına ve otobüs duraklarına sığındı.

Ayrıca, Kavacık-Soğuksu Viyadüğü'nden Soğuksu yönüne ilerleyen bir araç, yoğun su birikintisi nedeniyle bariyerlerin diğer tarafına geçti. Olay sırasında araçta bulunan ve hafif yaralanan 2 kişi Beykoz Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi edildi.

Bazı bölgelerde yağış aralıklarla devam ediyor.

İstanbulda sağanak yağış Vatandaş zor anlar yaşadı

Adana'da korkunç olay!Adana'da, kimliği belirsiz bir kişi, 1'i mobilet üzerinde, 2'si kahvehanede olmak üzere 3 kişi tabancayla öldürüldü. Mobilet üzerinde öldürülen şahsın kucağında 5 yaşındaki çocuğunun da bulunduğu öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber