İTÜ Gönüllülük kulübü adı altında yürütülen projenin adı nedir?

2009 yılından bu yana faaliyet gösteren bir gönüllülük projesi, “Minik Yüreklere Umut Olmak” sloganıyla yoluna devam ediyor. Peki İstanbul Teknik Üniversitesi Gönüllülük kulübü adı altında yürütülen bu projenin adı nedir?

İTÜ Gönüllülük kulübü adı altında yürütülen projenin adı nedir?

2009 yılından bu yana faaliyet gösteren Umut Okulu gönüllülük projesiyle, eğitimde fırsat eşitsizliğini gidermek için “Minik Yüreklere Umut Olmak” sloganıyla çıkılan bu yolda ihtiyacı olan köy okullarına kitap, kırtasiye, bot, mont ve oyuncak desteğinde bulunarak, köy okullarında okuyan çocuklara tasarım, bilim, dans ve tiyatro gibi çeşitli dallarda atölyeler düzenleniyor. Proje, İstanbul Teknik Üniversitesi Gönüllülük kulübü adı altında yürütülmektedir.

Suriye'de Türk askeri konvoyuna hava saldırısı düzenlendiMilli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "İdlib'de 9 Numaralı Gözlem Noktası'na intikal esnasında konvoyumuza bir hava saldırısı düzenlenmiş, 3 sivil ölmüş, 12 sivil yaralanmıştır. Mevcut anlaşmalara ve Rusya ile aramızdaki iş birliği ve diyaloga aykırı bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz" denildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber