Geri Dön

İZSU Müdürlükleri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Başlıca görevleri içme suyu temin etmek, atık suları toplamak ve su havzalarını korumak olan İZSU çalışma saatleri vatandaşlar tarafından gün içerisinde internet üzerinden araştırılan konular arasında... İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde hizmet veren kurum, hafta içi çalışma saatleri vatandaşlar tarafından hizmet almak amacıyla merak ediliyor. Peki, İZSU kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte İZSU çalışma saatleri...

İZSU Müdürlükleri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

İZSU, İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olan Su ve Kanalizasyon Hizmetleri veren kurumdur. Su kesintisi ve kanalizasyon sistemleri arızalarında Alo 185 hattını arayarak arıza kaydı açabilirsiniz. İçme suyu ve atık su hizmetlerinde etkin olarak çalışma yürüten izsu müşterilerine kaliteli destek vermeyi devam ettiriyor. Borcunuzu ödeyebildiğiniz gibi temiz su ve gider sulardan sorumludur. Yaşanacak arıza ve sorunlarda müşteri temsilcilerine bağlanarak gerekli kaydı oluşturarak en kısa zamanda yardım alabilirsiniz.

İZSU ÇALIŞMA SAATLERİ

Sabah açılış saati: 08.30
Akşam kapanış saati: 17.30

Annesini 15 kez bıçaklayarak yaraladıManisa'nın Kula ilçesinde, K.A. (18), sokak ortasında annesi Ummuhan A.'yı (53) 15 kez vücudunun farklı yerlerinden bıçaklayarak ağır yaraladı. Ummuhan A. hastanede tedaviye alınırken, K.A. polise teslim oldu. Olay anı, bir iş yerinin güvenlik kamera görüntülerine anbean yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber