Jet Sosyete 2. sezon 18. yeni bölüm fragmanında Talip'in kız istemek için hain planı...

TV8'in ikinci sezonuyla da büyük ilgi görmeye devam eden dizisi Jet Sosyete 2. sezon 18. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sevilen dizinin yeni bölümünde Talip'in kız istemek için hain planını devreye sokması izleyenleri kırıp geçirecek. İşte Jet Sosyete 2. sezon 18. yeni bölüm fragmanları ve özeti...

Jet Sosyete 2. sezon 18. yeni bölüm fragmanında Talip'in kız istemek için hain planı...

Kahkaha tufanı komedi dizisi Jet Sosyete 2. sezon 18. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Peki her bölümü ayrı bir komedi olan Jet Sosyete 2. sezon 18. yeni bölümünde neler olacak?

JET SOSYETE 2. SEZON 18. YENİ BÖLÜMÜ

Sürekli kız istemeye gidip kapıdan çevrilen Talip ve Şennur bu konu hakkında intikam planları yapar ve Yaşarlara tekrar kız istemeye gidip bu sefer onlar biz istemiyoruz derler. Olan olaylar sonucu Yüksel ailesi ve Yılmaz ailesi tekrar görüşmeme kararı alır fakat Şennur’un en sevdiği kıymetli paltosunu Safiyelerde unutması işleri karıştıracaktır.

Para sıkıntısı çeken Yüksel ailesi çözümü Yaşar’ın zam almasında arar. Bir yandan Yaşar ofiste Cengiz’e konuyu açmaya çalışırken bir yandan da Safiye, Gizem ve Zahide’ye konuyu dolaylı yollarla anlatmaya çalışır. Yaşar’ın bu çabası Cengiz’in sürekli konudan kaçmasına, Safiye’nin ise yanlış anlaşılmasına sebep olacaktır.

Harry’nin Nepal’den yeni dönen eski kız arkadaşı Samsara, İlayda ile Harry’nin arasının açılmasına sebep olur.

JET SOSYETE 2. SEZON 18. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMANIJET SOSYETE 2. SEZON 18. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Denizin üstündeki havalimanı 4 milyondan fazla yolcuya hizmet verdiTürkiye'nin ve Avrupa'nın tek denize dolgu yöntemiyle inşa edilen havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı, hizmete girdiği günden bu yana 4 milyondan fazla yolcuya hizmet verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber