Geri Dön

Kadın 72. yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz! 71. son bölümde izleyenler...

Kadın dizisi 71. son bölümü sonrası merakla beklenen 72. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Peki şimdiden gözlerin çevrildiği Kadın 72. yeni bölümde neler olacak? İşte Kadın son bölüm fragmanı izleme linki...

Kadın 72. yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz! 71. son bölümde izleyenler...

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizileri arasında yer alan Kadın 71. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümüne Şirin'in gerçek planının ortaya çıkması damga vurdu. İşte merakla araştırılan Kadın 72. yeni bölüm fragmanı...

KADIN 71. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ceyda ile beraber başı belaya giren Bahar polislerin gelmesiyle beraber büyük bir şok içine girmiştir. Bir şekilde polislerin elinden kurtulmayı başarsalar da çok daha büyük bir tehlike onları beklemektedir. Çünkü Cem’in tencerelerinin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Bahar ve Ceyda’ya daha yakın olmak için Enver’in terzi dükkanını kullanması ise onları daha da korkutmuştur.

Şirin’in Arif’e olan yakın tavırları Ceyda’yı iyice rahatsız etmeye başlar. Bahar, Arif’e kızmaya hakkı olmadığını düşündüğü için de bu olaya hiç karışmak istemez. Ama içinde garip bir his oluşmuştur. Ceyda ise Şirin’de bir şeyler olduğunun da farkındadır. Arif’ten son zamanlarda adeta nefret eden Şirin’in gerçekten planı nedir?

KADIN 72. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

7 yaşındaki çocuk okuldaki hücrede darp edildiABD'de bir okulda çocukların cezalandırılması için hücre yapılması ve burada 7 yaşındaki bir çocuğa uygulanan şiddetin görüntüleri ülkeyi ayağa kaldırdı. Olayla ilgili soruşturma başlatılması sonrası, çocuğa şiddet uygulayan görevli intihar etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber