Kadın dizisi bu akşam var mı? Kadın yeni sezon fragman

Kadın dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. İzleyiciler ise Kadın dizisinin yeni sezon yayın tarihini öğrenmek için arayışa geçti. Geçtiğimiz sezon Salı akşamları yayınlanan Kadın dizisi, bu akşam yayınlanmaya başlayacak mı?

Kadın dizisi bu akşam var mı? Kadın yeni sezon fragman

Kadın yeni sezon fragmanı izleyenleri meraklandırdı. Kadın dizisini Salı akşamları izlemeye alışan izleyiciler, bu akşam Kadın dizisinin yeni sezonu hakkında meraklı arayışa geçti. Bu akşam Kadın dizisi yayınlanacak mı? Kadın yeni sezonunda neler olacak? İşte Kadın ikinci yeni sezon tanıtımı...

KADIN DİZİSİ BU AKŞAM VAR MI?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisi bu akşam yayınlanmayacak. Kadın dizisinin yeni sezon yayın tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

KADIN FRAGMAN (YENİ SEZON) İÇİN TIKLAYINIZ

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Emre’nin Arda’yı getirmesi üzerine Ceyda en mutlu günlerinden birini yaşar. Arda ve Emre’yi bir arada görmek onu hem sevindirmiş, hem de duygulandırmıştır. Şirin bu defa her şeyden habersiz iyi bir şeye vesile olmuştur.

Fotoğraf olayından sonra artık Şirin’in yaptıklarını daha fazla kaldıramayan Enver ise Şirin’e büyük bir rest çeker. Bunun sonucunda Şirin’in yapacağı ve herkeste büyük bir şok etkisi yaratacak şey ne olacak?

Bahar’ın birdenbire yolda bayıldığını gören Sarp, Arif ve Hatice çok korkmuştur. Herkesin aklında ise tek bir soru vardır; Bahar’ın hastalığı tekrar mı nüksedecek? Panik içinde hastaneye gitmek için yola çıkmaları üzerine yaşanacak korkunç sürpriz ise kimi, nasıl etkileyecektir?

Cizre’ye havan mermisi atıldı! Yaralılar varSuriye tarafında terör örgütü YPG’nin işgali altındaki bölgeden Şırnak’ın Cizre ilçesine bağlı Katran köyüne, havan mermisi atıldı. Saldırıda 3 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber