Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bahar ve Arif'ten şaşırtan konuşma

Kadın 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV'de ekrana gelen Kadın yeni bölümünde Bahar ve Arif'ten şaşırtan diyalog ekrana gelecek. Kadın 72. yeni bölümünde çocuklar ise Enver dedesi için tedirgin oluyor. İşte Kadın yeni bölüm fragmanı...

Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bahar ve Arif'ten şaşırtan konuşma

 Salı akşamları yayınlanan Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın 72. yeni bölümü 19 Kasım Salı günü ekrana gelecek.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ceyda ile beraber başı belaya giren Bahar polislerin gelmesiyle beraber büyük bir şok içine girmiştir. Bir şekilde polislerin elinden kurtulmayı başarsalar da çok daha büyük bir tehlike onları beklemektedir. Çünkü Cem’in tencerelerinin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Bahar ve Ceyda’ya daha yakın olmak için Enver’in terzi dükkanını kullanması ise onları daha da korkutmuştur.

Şirin’in Arif’e olan yakın tavırları Ceyda’yı iyice rahatsız etmeye başlar. Bahar, Arif’e kızmaya hakkı olmadığını düşündüğü için de bu olaya hiç karışmak istemez. Ama içinde garip bir his oluşmuştur. Ceyda ise Şirin’de bir şeyler olduğunun da farkındadır. Arif’ten son zamanlarda adeta nefret eden Şirin’in gerçekten planı nedir?

KADIN YENİ BÖLÜM FRAGMAN

Görüntüleri paylaşıldı! İşte insansız kara araçlarıCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Hafif Sınıf İnsansız Kara Aracı prototipinin ilk görüntülerini paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber