Kalamış’ta kupa gecesi

Kadıköy Kalamış tenis kortlarında yıl boyunca keyifli ve çekişmeli maçlar yapan Nesi Tenis ve Kayak grubu sporcuları, hafta sonunda düzenlenen yemekli gecede kupalarına kavuştu.

Kalamış’ta kupa gecesi

Kalamış Khalkedon restoranda gerçekleştirilen keyifli gecede, Cumhuriyet Kupası kadınlar ve erkekler tekler, çiftler ve karışık çiftler kategorilerinde ilk üç dereceye giren tenisçiler, hocaları Nezih Dizdaroğlu’nun elinden kupalarını aldı. Bol esprili ve eğlenceli geçen kupa töreninin ardından 80 kişilik grup, canlı müzik eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar doyasıya eğlendi. Grup üyeleri, “Bir yıl boyunca tüm kaprislerimizi çeken, böylesine zorlu bir turnuvayı ve ödül gecesini başarıyla organize ettiği için Nezih hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi. Kupalarını alan tenisçiler, yeni turnuvanın heyecanını şimdiden yaşadıklarını söylediler.

Bolu'da şüpheli çanta alarmıBolu'da, kentin en işlek meydanında unutulan sırt çantasını görenler durumu polise bildirdi. Çevre güvenliğinin sağlanmasının ardından bomba imha uzmanınca fünye ile patlatılan çantanın içinden defter ve kitap çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber