Kardeş Çocukları 18. yeni bölüm fragmanı!

Kardeş Çocukları 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. STAR TV'de ekrana gelen Kardeş Çocukları dizinde neler olacak? Yeni dönemde Karay ailesini neler bekliyor? İşte Kardeş Çocuklar 18. yeni bölüm fragmanı...

Kardeş Çocukları 18. yeni bölüm fragmanı!

Salı akşamları yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinin yeni bölümünde, Herkesin hayatını değiştiren karanlık günün ardından aylar geçmiş, Ümran, Yıldırım’a karşı duyduğu derin vicdan azabıyla Karalılar’daki çilehanesine kapanmış gün doldururken, boşanmak için gün sayan Umay artık hedefine kilitlenmiş, özgür ve güçlü bir kadın olarak Hayat’a kızım deyip Yıldırım’ı kazanacağı güne yürümektedir. Umay’ın geleceğe doğru sağlam adımlar attığını sanırken, Ümran’ın kapısını çalan sürpriz ziyaretçi düşman kardeşlerin yürüdükleri yolu değiştirmek üzeredir. Ümran’ın yazdığı mektubu okumuş ve Hayat’la ilgili tüm gerçeği öğrenmiş olan Rezzan, Ümran’a hiç beklemediği bir el uzatır. Ancak Rezzan’ın da Ümran’dan sakladığı çok tehlikeli bir sırrı vardır.

KARDEŞ ÇOCUKLARI 18. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yürek yakan detay ortaya çıktıGiresun’da yoğun sağanak yağış Eynesil ilçesinde su baskınları ve taşkınlarına neden oldu. Bir kişi de sele kapılarak hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber