Geri Dön

Kimse Bilmez 22. son bölümde Sevda, Uygar'a silah çekti! 23. yeni bölüm fragmanı...

ATV'nin sevilen dizisi Kimse Bilmez 22. yeni bölümüyle bu akşam izleyicisinin karşısına çıktı. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümüne Sevda'nın silahını Uygar'a doğrultması damga vurdu. Peki merakla araştırılmaya başlanan Kimse Bilmez 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kimse Bilmez 22. son bölümde Sevda, Uygar'a silah çekti! 23. yeni bölüm fragmanı...

KİMSE BİLMEZ 22. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali ve ve Pilot, kendilerinden saklanan geçmişleriyle yüzleşmek için adım adım ilerlerler. Kurtbey, iki kardeşin kavuşmasını engellemeye çalışırken geçmişten kalan bir mektup her şeyi daha belirginleştirir.

Kurtbey’in üzerine titrediği kızı Zeynep, aslında Ali ve Pilot’un varlığından bile haberdar olmadıkları kardeşleri mi? Sevda’ya kavuşamadığı için her geçen gün daha da çıldıran Uygar, bu kez çok ileri gider ve Sevda’yı kaçırır.

Sevdiği kadını kurtarmak isteyen Ali, elinden geleni yapacaktır. Ali, Sevda’yı kurtarabilecek mi? Öte yandan sevdiği kadını düşmanlarının elinden kurtarmayı başaran Pilot, Duygunun ailesine yeniden güven vermeye çalışır.

Geçmiş bir türlü Pilot’un peşini bırakmaz. Pilot, sevdiği kadını ve ailesini korumayı başarabilecek mi?

KİMSE BİLMEZ 23. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kimse Bilmez 23. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Eminönü'nde umut kuyruğuMilli Piyango'nun yılbaşı çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiyesine ilgi giderek büyüyor. Eminönü'ndeki ünlü bilet gişesi önünde bu hafta sonunda da onlarca metrelik kuyruk oluştu. Vatandaşlar bilet alabilmek için bekledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber