‘Kıyafetler için tasarım sürüyor’

Türk Hava Yolları kabin personeli için modacı Dilek Hanif tarafından tasarlanan yeni kıyafetlerin sosyal medyada son günlerin en çok tartışılan konulardan biri olmasının ardından THY Basın Müşavirliği konuyla ilgili açıklama yaptı.

‘Kıyafetler için tasarım sürüyor’


Dilek Hanif’in yaptığı tasarımların yalnızca alternatif birer örnek teşkil ettiği belirtilirken yeni kıyafetlerle ilgili alternatif tasarım çalışmalarının devam ettiği açıklandı. Türk motiflerinin yeniden yorumlandığı geleneksel çağrışımlar yanında modern çizgilerin de ön planda tutulduğu tasarımların yapıldığını kaydeden THY, “Hazırlanan tüm tasarım alternatifleri; özellikle küresel yolcu profilinin beklentilerini ve trendleri karşılayıp karşılamadığı noktasında ayrıca bir
elemeye tabii tutulacağından mümkün olduğunca fazla alternatif değerlendirmeye alınmıştır” ifadeleriyle THY kabin personelinin kıyafetleriyle ilgili tartışmalara açıklık getirdi.

Sulama kanalından çıkartılan gencin annesi yürekleri yaktıAdana'da serinlemek için girdiği sulama kanalında boğulma tehlikesi atlattıktan sonra Can-Kur ekiplerince çıkartılan ve kalbi yeniden çalıştırılan gencin annesinin "Ali Ekber duy sesimi" diye ağıt yakması yürekleri dağladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber