Kıyı Emniyet Müdürlüğü 47 personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü 47 personel alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuruların nasıl yapılacağı sorusuna yanıt arıyor. 17 Haziran'da alınmaya başlanan Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı kapsamında farklı meslek gruplarında 47 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Peki Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı başvuruları nasıl yapılıyor?

Kıyı Emniyet Müdürlüğü 47 personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

Resmi Gazetede'de yayımlanan Kıyı Emniyet Müdürlüğü 47 personel alımı başvuruları alınmaya devam ediyor. 17-21 Haziran tarihleri arasında alınacak olan başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx sayfası üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Personel alımı kapsamında Yağcı, Gemici, 2. mühendis, 2. kaptan, baş mühendis, Büro Personeli, Elektronik Haberleşme Mühendisi, Elektrik ve Elektronik Mühendisi ve Harita Teknikeri meslek grupların alım yapılacak.

09/08/2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde aşağıda belirtilen sayıda ve unvanda personel alınacaktır.

Aşağıda belirtilen personel alımına dair ilan 17-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu web sayfası duyurular bölümünde ilan edilmiştir.

İlanda belirtilen şartlara sahip adaylar, başvurularını Türkiye İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen ya da Türkiye İş Kurumu web sayfasına elektronik ortamda yapabileceklerdir.

Genel Müdürlüğümüze yapılan başvuruların geçerliliği bulunmamaktadır.

Başkent’te otomobil dolandırıcılarına operasyonAnkara'da, otomobillerin kilometresini düşürüp, hasarlarını gizleyerek yaklaşık 60 kişiyi dolandıran 7 kişilik çete, polisin 'Sayaç' adlı operasyonuyla çökertildi. Kendilerini polis olarak tanıtıp, şifreli dil kullanan çete üyelerinden 5'i tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber