Geri Dön

Kızım 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kızım dizisi 21. son bölümüyle ekranlarda olurken, yine izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Son bölüme Cemal'in Öykü'ye babası olduğunu söylemesi ve Öykü'nün hafızasını kaybettiği için Demir'i tanımaması damga vurdu. Peki Kızım yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kızım 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her Cuma saat 20:00'de TV 8 ekranlarına gelen Kızım'da yine duygu yüklü bir bölüm geride kaldı. Öykü'nün geçmişe dair hiçbir şey hatırlamaması herkesi üzerken Cemal'in son hamlesi de seyirci de büyük şok yarattı. İzleyenler yeni bölüm için şimdiden beklemeye koyuldu bile.

Kızım dizisi 22. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızdan izleyebilirsiniz.

KIZIM 21. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kızım dizisinde bu hafta Öykü'nün hafızasını kaybetmesi ve eskiye dair hiçbir şey hatırlamaması Demir'i deliye döndürür. Eve getirmeye zor ikna ettikleri Öykü, Demir ve Candan'ın tüm çabalarına rağmen geçmişe dair hiçbir şeyi hatırlamamaktadır.

Candan'dan intikam almak isteyen Murat, hastanede yaşanan süreci yokuşa sürmeye devam eder. Demir ve Uğur, Öykü'ye eski mutlu günlerini yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapar. Başarılı olamayan Demir deliye döner.

Cemal, Asu'nun bıraktığı notlardaki gerçeği sorgulamaya devam eder. Öykü'nün kendi kızı olup olmadığının tek yolu babaslık testi yaptırmaktır. Cemal her ne pahasına olursa olsun bu kararı alır. Öykü'nün karşısına çıkan Cemal kendisine babası olduğunu söyler.

Köpeğe kalaslı dayak cep telefonuna yansıdıYalova’nın Çiftlikköy ilçesi Aşağı Gacık mevkisinde köpeğini kalasla döven Hasan A. adlı şahsın uyguladığı vahşet cep telefonuna yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber