Kızım 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kızım dün akşam son bölümü ile izlendi. TV8'in konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken dizisi Kızım'da neler yaşandı? Demir, Öykü'nün hastalığını öğrendi. Peki Kızım dizisinde bundan sonra neler yaşanacak? Yeni fragman yayınlandı mı?

Kızım 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kızım dizisi dün akşam ekrana gelen son bölümde Demir, Öykü hakkındaki gizli gerçeği öğrendi. Peki ekrana gelen son bölüm ardından 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KIZIM DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Doktorla görüştükten sonra birdenbire ortadan kaybolan Öykü Demir'e büyük bir korku yaşatır. Demir’in Öykü’yü arama çalışmaları sonuç verecek midir?

Sosyal hizmetlerin ani denetleme talebi karşısında hazırlıksız yakalanan Demir, bir kez daha karşı karşıya kaldığı Öykü'yü kaybetme olasılığı karşısında büyük bir sınav verir.

Demir'i arayan Doktor İhsan sonunda Öykü’nün hastalığını babasına söyleyecek midir yoksa Öykü’nün ondan istediği gibi bu sırrı saklayacak mıdır?

KIZIM DİZİSİ 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KIZIM DİZİSİ 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Dev toprak kütlesi nehre böyle kaydıYeni Zelanda'da yağışlarla beraber yer yer taşan nehri kameraya kaydeden bir kadın, dev toprak kütlesinin nehre kaydığı anları görüntüledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber