Kızım dizisi 7. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kızım dizisi 6. bölümüyle dün akşam yayınlandı ve izleyicisini ekrana kilitlemeyi başardı. TV8'in ilgiyle takip edilen dizisi Kızım yeni bölümde neler olacağı şimdiden merak edildi? Peki Kızım 7. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kızım dizisi 7. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kızım dizisi 6. bölüm yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen Kızım dizisi son bölümde Demir kızı Öykü'yle olan ilişkisini bir ileri seviyeye götürüyor. Kızını kabullenen Demir iyice baba olduğunu anlıyor. Cemal, Demir ve Öykü'nün yaşantısını Öykü'nün annesine anlatıryor. Kızım dizisi yeni bölümde büyük karşılaşma gerçekleşiyor.

KIZIM YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Kızım 7. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğinden izleyebilirsiniz.

Kızım dizisi 6. bölümde Demir ve Öykü arasında yeni bağlar oluşmaya devam ediyor. Demir artık kızına karşı daha dikkatli olmayı kafasına koyuyor. Her defasında onu yıpratan Demir ve kızı Öykü arasında duygu dolu anlar yaşanıyor. Demir'in Candan ile birlikte yaşadığından haberi olab Cemal, durumu Öykü'nün annesine açıyor. Kızım dizisi 6. yeni bölümü ile bu akşam TV8'de...

KIZIM DİZİSİ 6. BÖLÜM FRAGMANI

KIZIM DİZİSİ 6. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Dağdan kopan devasa kaya evi deldi, içeri girdiTunceli’de bir köyde dağdan kopan devasa kaya parçası eve girdi, o anda evde bulunan anne ve oğlu büyük korku yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber