Koca Bulma Sanatı filmi oyuncu kadrosu | Filmin konusu

Koca Bulma Sanatı filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşacak. 2018 yılında vizyona giren yönetmen koltuğunda Bora Onur oturuyor. 2018 yılında vizyona giren Koca Bulma Sanatı filminin başrollerinde Ahmet Kayakesen, Begüm Öner, Orçun Kaptan ve Kimya Gökçe Aytaç gibi isimler yer alıyor. İşte Koca Bulma Sanatı filminin konusu

Koca Bulma Sanatı filmi oyuncu kadrosu | Filmin konusu

Koca Bulma Sanatı filminin başrollerinde Ahmet Kayakesen, Begüm Öner, Orçun Kaptan ve Kimya Gökçe Aytaç gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Bora Onur oturuyor. 2018 yılında vizyona giren Koca Bulma Sanatı filmi 114 dakika sürüyor.

KOCA BULMA SANATI FİLMİ KONUSU

Gizem, Esin ve İnci üniversite yıllarından beri kopmayan üç yakın arkadaş. Üçü de farklı karakterlere sahip, farklı işlerde çalışıyor olsalar da tek ortak dertleri var. Hepsi de bir an önce evlenip mutlu bir yuva kurmanın peşinde… Daha henüz AŞK’ı tatmadan, “KOCA” bulma derdine düşmüş, evlilik yolunda her şeyin mubah olduğunu düşünen bu üç arkadaş, en iyi koca adayı nerede ve nasıl bulunur konusunda o kadar uzmanlaşmışlar ki, neredeyse bu arayışı birer sanatına dönüştürmüşlerdir. “Koca Bulma Sanatı”nda 30’larına dayanmış genç, alımlı, modern güzel üç kadının “Bay Doğru” peşindeki maceralarına tanık olacaksınız.

Milliyet'te Gündem 6 Aralık 2019.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber