Konserde sahneden itti katil oldu

Lamb of Gods’ın solisti Blythe, 2 yıl önce Praf konserinde üzerine atlayan bir hayranını sahneden itti. Sahneden düşen kişi ölünce Prag’a konser için giden Blythe sorguya alındı

Konserde sahneden itti katil oldu

Dünyaca ünlü metal grubu Lamb of God’ın solisti Randy Blythe cinayet işlediği iddiasıyla karşı karşıya kaldı. Blythe grubuyla birlikte 2010 yılında Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da konser verdi. Konser sırasında Blythe’in bir hayranı 3 kez sahneye çıkmak istedi. 2 kez güvenlik görevlileri tarafından engellenen adam 3. denemesinde başarıya ulaştı. Sahneye fırlayıp Blythe’in üzerine atlayan adam solist tarafından sahneden itildi. Sahneden düşen adam kafasına aldığı darbe nedeniyle kısa süre sonra hayatını kaybetti.

KONSER İPTAL EDİLDİ
SUÇLAMANIN henüz resmi olarak kayıtlara geçmediğini belirten Çek yetkililer Blythe’i yeni bir konser vermek için geldiği Prag’da sorguya aldı. Konseri iptal edilen Blythe karakola götürüldü. Polis ellerinde bulunan bazı raporlara göre Blythe’in hayranının ölümünden sorumlu tutulabileceğini açıkladı. Yetkililer soruşturmanın devam ettiğini belirtti. Grubun hayranları Blythe’in bırakılması için sosyal medya üzerinde kampanya başlattı. Blythe suçlu bulunması durumunda 10 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanacak.

Mahalleyi karıştıran olay! Ekipler alarma geçtiBursa’da bir temizlik şirketinin hurdacının foseptiğinden aldığı atığı mahallenin rögarına boşaltması ve tepkimeyle bunun sokağa yayılması vatandaşları isyan ettirdi. Kötü bir koku da mahalleyi kaplayınca polis olay yerini karantina altına aldı. AFAD ekiplerinin numune aldığı olayda, çevrede bulunan bazı vatandaşlar evlerinden tahliye edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber