KPSS Alan Bilgisi sınavları yarın saat kaçta başlayacak? KPSS sınav giriş belgesi

KPSS maratonu devam ediyor. Geçtiğimiz hafta başlayan KPSS sınavları bu hafta devam edecek. Binlerce öğretmen ve memur adayının katılım gösterdiği Genel Kültür-Genel Yetenek sınavının ardından bu hafta Alan Bilgisi sınavları gerçekleştirilecek. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkilileri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Muhasebe ve İstatistik sınavları gerçekleştirilecek. Peki KPSS Alan sınavları ne zaman gerçekleştirilecek?

KPSS Alan Bilgisi sınavları yarın saat kaçta başlayacak? KPSS sınav giriş belgesi

KPSS Alan Bilgisi sınavları yarın gerçekleştirilecek. 20-21 Temmuz tarihleri arasında üç farklı oturumda gerçekleştirilecek olan KPSS Alan Bilgisi sınavları Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Muhasebe, İstatistik sınavları gerçekleştirilecek. KPSS Alan Bilgisi sınavlarının ilki 20 Temmuz Cumartesi sabah 10:15'te başlayacak. 10:00'dan sonra sınav salonlarına adaylar alınmayacak.

KPSS ALAN BİLGİSİ SINAV TARİH VE SAATLERİ

KPSS Alan Bilgisi 1. Oturum (Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 20 Temmuz Cumartesi Saat: 10:15

KPSS Alan Bilgisi 2. Oturum ( Hukuk, İktisat, Maliye) 20 Temmuz Cumartesi Saat: 14:45

KPSS Alan Bilgisi 3. Oturum (İşletme, Muhasebe, İstatistik) 21 Temmuz Pazar Saat: 10:15

SINAV GİRİŞ YERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Terör örgütü PKK'ya yönelik Kıran OperasyonuTerör örgütü PKK'ya yönelik üç ilde başlatılan Kıran Operasyonu kapsamında Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Hakkari Valisi İdris Akbıyık, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin 3 bin 400 rakımlı Kato-Marinos Acar Tepe Üs bölgesinde incelemelerde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber