KPSS önlisans geç başvuru tarihi ne zaman? 2018 KPSS sınav tarihleri

KPSS önlisans başvuruları sona erdi. Başvuru tarihini kaçıran adaylar, KPSS geç başvuru tarihini araştırıyor. Binlerce aday başvuru işlemlerini ÖSYM AİS üzerinden gerçekleştirdi. Mazereti olan adaylar için geç başvuru tarihi 26 Eylül. İşte 2018 KPSS önlisans sınav tarihi...

KPSS önlisans geç başvuru tarihi ne zaman? 2018 KPSS sınav tarihleri

KPSS önlisans başvuruları sona erdi. Üniversitelerin iki yıllık bölümlerinden mezun olan ve memur olabilmek için ÖSYM tarafından düzenlenen KPSS önlisans sınavına girmeyi bekleyen adaylar heyecanla sınav tarihini bekliyor.

KPSS ÖNLİSANS SINAVI NE ZAMAN?

KPSS ön lisans sınavının yapılacağı tarih 4 Kasım 2018 olarak belirlendi. 2018 KPSS ön lisans sınav sonuçları ise 29 Kasım 2018 tarihinde adaylara duyurulacak.

Sonuçlar açıklandığı zaman, adaylar sonuçlarını ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecek. Sınav sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.

GEÇ BAŞVURU NE ZAMAN?

2018 KPSS önlisans geç başvuru tarihi ise 26 Eylül 2018 olarak netleşti.

Ersoy, KKTC'de kapalı Maraş bölgesini incelediKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Ünal Üstel ile kapalı Maraş bölgesinde incelemelerde bulundu. Ersoy, KKTC'nin mülkiyet envanter çalışmasının tamamlamasından sonra gerekli teknik ve finansal desteğin verilmesi için hazır olunduğunu bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber