KPSS sınavı saat kaçta? (3. Oturum İşletme, Muhasebe, İstatistik)

KPSS Alan Bilgisi Sınavları 3. Oturumu (İşletme, Muhasebe, İstatistik) bugün uygulanacak. KPSS adayları, sınavın saat kaçta başlayacağını merak ediyor. ÖSYM tarafından gerçekleşecek olan KPSS sınavının giriş belgesi ise ÖSYM'nin resmi internet sitesinden alınıyor. İşte detaylar...

KPSS sınavı saat kaçta? (3. Oturum İşletme, Muhasebe, İstatistik)

21 Temmuz 2019 tarihinde uygulanacak olan KPSS Alan Bilgisi Sınavları 3. Oturumu (İşletme, Muhasebe, İstatistik) için adaylarda heyecan başladı. ÖSYM KPSS sınavlarına katılacak adaylara saat uyarısında da bulundu.

KPSS SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

KPSS Alan Bilgisi Sınavları 3. Oturumu (İşletme, Muhasebe, İstatistik) için adaylar saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır. KPSS 10:15'te başlayacak.

KPSS SINAV GİRİŞ BELGESİ NEREDEN ALINIR?

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgelerini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir.

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Polisin tekmesiyle yere yığıldı, hayatını kaybettiArjantin'de bir polis, trafiği kestiği iddiasıyla Jorge Gomez isimli şüpheliye yolun ortasında tekme attı. Düşerken kafasını asfalta çarpan Gomez, kafatası kırığı sonucu hayatını kaybetti. O anlar, trafik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber