KPSS sınavının ilk oturumu başladı! Eğitim Bilimleri sınavı saat kaçta?

KPSS sınavı geldi çattı. Öğretmen ve memur olmak isteyen adayları yakından ilgilendiren KPSS sınavının ilk oturumu genel kültür genel yetenek sınavı birazdan başlayacak. Sınavın gerçekleştirileceği bina ve salonlara ulaşmaya çalışan öğrenciler aynı zamanda sınav giriş yerlerini sorgulamaya devam ediyor. Peki KPSS genel kültür genel yetenek sınavı ne zaman başlayacak?

KPSS sınavının ilk oturumu başladı! Eğitim Bilimleri sınavı saat kaçta?

KPSS genel kültür genel yetenek sınavı 10:15'te başlayacak. 10:00'dan sonra sınavın gerçekleştirileceği bina ve salonlara adaylar alınmayacak. Öğretmen ve memur olma hayali kuran adayları yakından ilgilendiren KPSS genel kültür genel yetenek sınavının hemen ardından öğretmen adaylarının ter dökeceği eğitim bilimleri sınavı gerçekleştirilecek. Kamu Personeli Seçme Sınavında ter dökecek öğretmen adayları bu iki oturumun tamamlanmasının ardından ilerleyen günlerde Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi'nde ter dökecek?

KPSS SINAVI SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

KPSS sınavının ilk oturumu genel kültür genel yetenek sınavı 10:15'te başlayacak. 10:00'dan sonra adaylar sınav salonlarına alınmayacak

KPSS EĞİTİM BİLİMLERİ SINAVI SAAT KAÇTA?

KPSS eğitim bilimleri sınavı ise 14:45'ten sonra gerçekleştirilecek. 14:30'dan sonra öğretmen adayları sınavların gerçekleştirileceği bina ve salonlara alınmayacak

SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sakarya'daki kesik boğaz cinayetinde yeni gelişmeSakarya’nın Taraklı ilçesinde boğazı kesilerek dere kenarına atılan Afgan uyruklu Zamer Zazai cinayetinde gözaltına alınan 2 Afgan uyruklu şüpheli geniş güvenlik önlemleriyle adliyeye sevk edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber