Kuaförüm Sensin kim elendi? Kim birinci belli oldu

Kuaförüm Sensin'de bugün eleme günü... 4 takımdan biri bugün yapılacak olan aylama sonucu yarışmaya veda eden isimler belli oldu.

Kuaförüm Sensin kim elendi? Kim birinci belli oldu

 

Hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasında bugün eleme vardı. 4 takım yine hünerlerini gösterip en yüksek puanı almak için yarıştı. Jürülerin oylarıyla birlikte bir takım birinci oldu; bir takım da yarışmaya veda etti.

KUAFÖRÜM SENSİNDE KİM BİRİNCİ OLDU?

Kuaförüm Sensin yarışmasında haftanın birincisi ve elenen isimleri belli oldu.   Bu hafta elenen takım Bilal ve Buse oldu. Haftanın birincisi ise Veli ve Naslihan'dı.

KUAFÖRÜM SENSİN FORMATI NE?

Kendine güvenen, 'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyen kuaförler ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışmaya hazırlanıyor. Kuaförüm Sensin’de maharetlerini sergileyecek kuaför ve makyözler büyük ödülü kazanmak için hayatının en iyi saçı ve makyajını yapacak!

Ceren'in katili Özgür Arduç cinayetten 4 saat önce...Ordu'da, balerin Ceren Özdemir'i (20) bıçaklayarak öldüren cezaevi firarisi Özgür Arduç'un (35), cinayetten 4 saat önce, zıpkın çalmak için girdiği av bayiindeki görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, ellerini montun cebine koyarak av ürünlerini yakından inceleyip, fiyatları hakkında bilgi alan katil zanlısının, dikkat çekmemek için gülümsediği, fırsatını bulamayıp, zıpkını çalamaması üzerine ise av bayiinden çıktığı görülüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber