Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri hangi tarihte yatırılacak? 2019 bayram ikramiyesi

2019 Kurban Bayramı ikramiyeleri ile ilgili heyecanlı bekleyiş başladı. 12,5 milyon emekliyi yakından ilgilendiren bayram ikramiyelerine ilişkin arayışlar hız kazandı. Peki merakla beklenen kurban Bayramı emekli ikramiyeleri hangi tarihte yatırılacak?

Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri hangi tarihte yatırılacak? 2019 bayram ikramiyesi

Kurban Bayramı için geri sayım sürüyor. Binlerce emeklinin gözü kulağı ise yatırılacak olan bayram ikramiyelerine çevrilmiş durumda. 2018 yılında ilk kez ödenmeye başlanan bayram ikramiyesi 12,5 milyon emekliye bayram öncesinde rahat nefes alma fırsatı sunuyor. Bu yıl ilki Ramazan Bayramı'nda ödenen emekli bayram ikramiyesinin ikincisi Kurban Bayramında ödenecek. Peki Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ne zaman ödenecek?

KURBAN BAYRAMI İKRAMİYELERİ NE ZAMAN HESAPLARA YATIRILACAK?

Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman hesaplara yatırılacak sorusu henüz netlik kazanmasa da 11-14 Ağustos tarihleri arasında idrak edilecek olan Kurban Bayramı öncesinde ikramiyelerin hesaplara yatırılması bekleniyor.Bayramın 11 Ağustos tarihinde başlayacağı düşünülürse 5-9 Ağustos tarihleri arasında 12,5 milyon emeklinin bayram ikramiyelerinin yatırılması bekleniyor.

Bakan Kurum: Toplamda 1611 konut 4 otel inşaatı durdurulmuşturÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bodrum'un kıyı ve koylarında incelemelerde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber