Kuruluş Osman 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman 1. bölümde neler oldu?

ATV'nin yeni dizisi Kuruluş Osman 1. yeni bölümüyle bu akşam izleyicilerin karşısına çıktı. İlk bölümden büyük beğeni toplayan dizinin hayranları şimdiden dizinin yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. İşte gözlerin çevrildiği Kuruluş Osman 2. yeni bölüm fragmanı...

Kuruluş Osman 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman 1. bölümde neler oldu?

KURULUŞ OSMAN 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası'nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos'u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey'in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos'un dostluğu değildir. Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı'nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.

KURULUŞ OSMAN 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Bakan Akar'dan S-400 açıklamasıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar bütçe görüşmeleri kapsamında TBMM Genel Kurulu'ndan konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber