Kutsal Damacana filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

2007 Yapımı komedi türündeki Kutsal Damacana filmi büyük ilgi görmüştü. İzlemeyenlerin merak ettiği Kutsal Damacana filminin konusu nedir? Kutsal Damacana filminde hangi oyuncular yer alıyor? Kamil Aydın ve Ahmet Yılmaz'ın yönettiği Kutsal Damacana filmi hakkında merak edilenler haberimizde...

Kutsal Damacana filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Kutsal Damacana filminin konusu: Son dönem Türkiye sinemasına karikatürist Ahmet Yılmaz dokunuşuyla enfes bir yön veren bir eser var karşımızda: Kutsal Damacana! Komedinin usta ismi Şafak Sezer'in başrolünü oynadığı film, çakma ama sevimli bir papazın kahkahalarla dolu komik ve sihirli macerasını farklı bir mizah üslubuyla beyaz perdeye taşıyor. Özel efektleri, animasyonları ve zengin post prodüksiyonuyla da son derece güçlü bir yapım olan "Kutsal Damacana" , dinamik hikayesi ve akıcı anlatım üslubuyla; heyecanı ve eğlencesi sürekli yükselen son dönemin en iddialı komedisi olarak bir kült statüsüne çoktan erişti bile.

OYUNCULAR KİMLER?

Eyşan Özhim
Rolü : Deniz
Şafak Sezer
Rolü : Fikret
Settar Tanrıöğen
Rolü : Hoca
Yıldırım Memişoğlu
Rolü : Papaz Artin
Erdal Tosun
Rolü : Erdal
Büşra Pekin
Rolü : Selen
Ersin Korkut
Rolü : Asim
Berivan Karaman
Rolü: Aydagul

Başkent’te otomobil dolandırıcılarına operasyonAnkara'da, otomobillerin kilometresini düşürüp, hasarlarını gizleyerek yaklaşık 60 kişiyi dolandıran 7 kişilik çete, polisin 'Sayaç' adlı operasyonuyla çökertildi. Kendilerini polis olarak tanıtıp, şifreli dil kullanan çete üyelerinden 5'i tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber