KYK'den duyuru var mı? KYK burs başvuruları ne zaman başlıyor?

KYK burs başvuruları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. YKS süreci sona erdi sırada DGS süreci var. DGS ek tercih sonuçları da açıklandığında KYK bursları da başlayacak. Peki, KYK burs başvuruları ne zaman başlar?

KYK'den duyuru var mı? KYK burs başvuruları ne zaman başlıyor?

KYK burs başvuruları hala başlamış değil... Her geçen gün burs başvuruları tarihi daha sık aratılıyor. Üniversite öğrencilerinin şu sıralar sorduğu soru ise "KYK burs başvuruları ne zaman başlıyor?" şeklinde...

2019 KYK BURS BAŞVURULARI BAŞLADI MI?

Kredi Yurtlar Kurumu'ndan burs başvuruları geçen sene 15 Ekim'de yapılmıştı. Bu sene başvuruları en geç 20 EKim'de başlaması bekleniyor. KYK'dan yapılan açıklamada ise "Kredi/burs başvuruları da tüm üniversitelerin yatay, dikey geçiş, doktora ve yüksek lisans öğrenci işlemlerini tamamlamasını takiben alınacak." denildi.

Bu da 'titiz' hırsız... Ayaklarına poşet geçiren hırsız kameradaSamsun’un Bafra ilçesinde telefon hırsızlığı kameraya yansıdı. İzinin belli olmaması için ayakkabılarına poşet geçirdi.Olay, Hacınabi Mahallesi Tekel Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Fatih Türk’e ait iş yerinin cam kapısını kıran 1 kişi vitrinde bulunan 15 bin lira değerinde 4 adet telefonu alarak kaçtı. İş yerinin önünden geçen bir vatandaş, kapının kırık olduğunu fark etmesi üzerine durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler yaptıkları inceleme sonucunda kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.Olay ani ise iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, hırsızın, izinin belli olmaması için ayakkabılarına poşet geçirdiği görülüyor. Cam kapıyı omuz atarak kıran zanlı, içeri girip vitrindeki telefonları toplayıp cebine koyuyor ve çıkıp izini kaybettiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber