Leke 9. bölüm sezon finalinde neler oldu?

Kanal D'nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Leke 9. ve sezon finali bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin sezon finali oldukça heyecanlı anlara sahne oldu. Peki Leke 9. bölüm sezon finalinde neler oldu?

Leke 9. bölüm sezon finalinde neler oldu?

LEKE 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Salı akşamları ekrana gelen Leke dizisinde Cem, Yasemin hakkında yanıldığını düşünür ve Belkıs'tan bile daha kötü olduğunu söyler. Yasemin, Cem'in ağzından dökülen bu sözler karşısında neye uğradığını şaşırır ve Cem'e tokadı patlatır.

Birkan ve Serpil'in kardeş olduğu gerçeğini Yasemin ve Şirin öğrenir. Hayatları tehlikede olan iki genç kıza Meto yardım eder. Cem, Yasemin konusunda yanıldığını çok geçte olsa anlar. Peki Yasemin, Cem'i affedebilecek midir?

LEKE 9. BÖLÜM SEZON FİNALİ FRAGMANI

LEKE 9. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Arap turiste yan kesicilik şokuİstanbul'da metroda Arap turistin cüzdanını yan kesicilik yöntemiyle çalan Filistin asıllı hırsız, olay yerinden kaçarken polis tarafından yakalandı. Hırsız gözaltına alınırken, şok yaşayan Arap turistin çocukları korku dolu anlar yaşadı.Olay, dün akşam saatlerinde Taksim Metrosu’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Filistin asıllı A. S., metro’ya binmek için yürüyen merdivenlere ailesiyle gelen Arap turistin cüzdanını çalarak, metroya doğru kaçtı.Neye uğradığını şaşıran Arap aile, durumu metro girişindeki Beyoğlu Emniyet Müdürlüğüne bağlı polise bildirdi. Eşkal üzerine polis hemen harekete geçti ve şüpheliyi bir süre kovaladı. Şüpheli, metroya binmeden polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Cüzdanları çalınan ailenin çocuğu ise şok geçirdi. Şok üzerine sürekli ağlayan çocuğun babası tarafından teselli edildiği görüldü. Daha sonra metro girişinde toplanan meraklı kalabalığı polis dağıttı. Gözaltına alınan zanlı karakola götürülürken, deport edileceği bildirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber