Leke sezon finalinde neler oldu? Cem'den sürpriz teklif...

Leke dizisi dün akşam 9. bölümü ile sezon finali yaptı. Salı akşamları ekrana gelen dizisinin son bölümünde Cem'in sürpriz evlilik teklifi Yasemin'i şaşırtıyor. Murat'ın bu teklife verdiği tepki ise herkese büyük sürpriz oluyor.

Leke sezon finalinde neler oldu? Cem'den sürpriz teklif...

Kanal D'nin yeni dizisi Leke sezon finali yaptı. Dün akşam 9. bölümü yayınlanan dizide heyecan dolu dakikalar yaşandı.

LEKE SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Cem ve Yasemin gerçekleri konuşmak ve birbirlerine anlatmak için buluşurlar. Bu sırada Arda elinde kanıtla, Ekber'in mekanına gelerek tekne baskını ve kendisinin kaybolmasıyla ilgili yaşadıklarını anlatmaya başlar Cem ise duydukları karşısında yıkılır. Yasemin, kendisini ifade etmeye çalışsa da Cem'i inandıramaz. Cem, Yasemin defterini zor olsa da kapatmaya çalışır. Anlatılanlara inanmayan tek kişi ise Ekber’dir. Ekber gerçeklerin peşine düşer. Yasemin'in suçsuz olduğuna inanan Ekber, gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışır. Birkan'ın Serpil'in kardeşi olduğunu öğrenen Yasemin ve Şirin'in hayatı tehlikededir. Meto, Yasemin ve Şirin'e yardım eder. Arda ve Cem, geçmişin verdiği acılarla yüzleşir. Cem, Belkıs'la da yüzleşir ve Belkıs'tan sakladığı sır ortaya çıkacak mı? Birkan ve Serpil, Yasemin'in kendilerini ihbar etmelerinden korkarlar. İki kardeş iyice köşeye sıkıştıklarını anlayınca kaçmaya karar verirler.

Bir diğer taraftan Murat'ı ameliyat ettirmek isteyen bir vakıf ortaya çıkar. Yasemin, haberi aldığında ise çok sevinir.

Murat'ın ameliyatı gerçekleşir. Cem ise Yasemin'e yeni bir hayat teklifinde bulunur.

Teröristlere Rasulayn'da bir darbe daha...ABD ile varılan mutabakat çerçevesinde Barış Pınarı Harekatı’na ara verilmesinde 2’nci güne girildi. Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Rasulayn’da devam eden arama-tarama faaliyetleri sırasında terör örgütü PKK/YPG’ye ait büyük miktarda silah ve mühimmatın bulunduğu cephanelik ele geçirildi." ifadeleri yer aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber