Maide'nin Altın Günü filmi konusu nedir? Maide'nin Altın Günü oyuncuları kimlerdir?

2017 yılında vizyona giren ve büyük beğeni toplayan Maide'nin Altın Günü filmi bu akşam ekranlara geliyor. Peki Maide'nin Altın Günü filmi konusu nedir ve oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?

Maide'nin Altın Günü filmi konusu nedir? Maide'nin Altın Günü oyuncuları kimlerdir?

MAİDE'NİN ALTIN GÜNÜ KONUSU NEDİR?

Maide, titiz mi titiz, marifetli mi marifetli bir ev kadınıdır. Mahallenin en havalı altın günlerini yapmasıyla meşhurdur. Kısırları, börekleri, eğlencesi dillere destandır. Altın günlerinden birinde Maide'nin aile yadigârı gerdanlığı çalınır. Gerdanlığı bulmak için İstanbul dışından gelen ergen yeğeni Yağmur ile bir liste yaparlar. Güne gelen kadınların tek tek peşine düşecekleri bu macerada başlarına birbirinden komik olaylar gelecektir.

MAİDE'NİN ALTIN GÜNÜ OYUNCU KADROSU

Ezgi Mola'nın başrolünde yer aldığı "Maide'nin Altın Günü"nde Ezgi Mola'nın yanı sıra Mesut Can Tomay, Hilmi Özçelik, Gülhan Tekin ve Demet Gül yer alıyor.

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber