MasterChef eleme adayları belli oldu! 46. son bölümde büyük sürpriz!

MasterChef Türkiye'de heyecan bu akşam ekranlara gelen 46. yeni bölümle devam etti. Her geçen gün heyecanın arttığı yarışmada bugün haftanın ilk eleme adayları belli oldu. Peki bu haftanın ilk eleme adayları kimler oldu? İşte merak edilen soruların yanıtları...

MasterChef eleme adayları belli oldu! 46. son bölümde büyük sürpriz!

İlgiyle takip edilen yemek yarışmasında bu akşam ilk dokunulmazlık oyunu oynandı ve büyük heyecana sahne oldu. Peki her bölümü ayrı bir heyecan fırtınası olan MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlığını hangi takım kazandı ve eleme adayları kimler oldu?

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'nin 46. bölümündeki dokunulmazlık oyununda Mavi ve Kırmızı takım arasında büyük bir heyecan yaşandı ve dokunulmazlığı kazanan takım Kırmızı Takım oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılar en iyi yemeği yapmak için performanslarını sergilediler. Suna: Cemre, Rıfat, Mustafa, Alican'ın mücadele ettiği yarışmada finale Suna ve Rıfat kaldı ve bu iki isimden bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Rıfat oldu.

MASTERCHEF'TE ELEM ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te bu hafta ilk eleme adayını bireysel dokunulmazlığı kazanan Rıfat söyledi ve bu isim Mustafa oldu. Mavi takım arasında yapılan oylama sonrası ise 2. eleme adayı belli Alican oldu. Böylelikle haftanın ilk eleme adayları Mustafa ve Alican oldu...

MASTERCHEF TÜRKİYE 47. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

MasterChef Türkiye 47. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

 

Adalet Bakanı Gül: Bu caninin hak ettiği cezayı alacağına inancımız tamdırAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, Çağlayan Adalet Sarayı'nda düzenlenen Adalet Bölge Değerlendirme Toplantısı'na katıldı. Bakan Gül, toplantının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber