MasterChef Faruk Batuhan kimdir?

MasterChef Türkiye yarışmacıları arasında olan Faruk Batuhan bu hafta yine eleme potasında. Kırmızı takımın dokunulmazlığı kaybetmesinin ardından eleme potasına kalan Faruk Batuhan Öner kimdir? MasterChef Faruk Batuhan kaç yaşında?

MasterChef Faruk Batuhan kimdir?

Bu hafta kırmızı takımda yer alan Faruk Batuhan Öner eleme potasında. Bireysle dokunulmazlığı kazanan Mustafa, Faruk Batuhan'ın ismini eleme potasına yazdırdı. Peki, MasterChef Faruk Batuhan kimdir?

FARUK BATUHAN ÖNER KİMDİR?

Faruk Batuhan Öner 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Üç yaşından beri mutfağa girmeye çalışıp, yedi yaşında yenilebilir yemekler yapmaya başladı. İstanbul ve Ege Üniversitesi'nde Su Ürünleri Mühendisliği okudu. Üniversite eğitiminden sonra özel bir aşçılık okulunda eğitim alıp profesyonel mutfağa giriş yaptı. Oteller, restaurantlar derken en son bir fast-food zincirinin marka şefi oldu. Şimdilerde bir yemek dergisinde yazarlık yapıyor. Osmanlı ve Uzak Doğu Mutfağı favorileri.

Evden gelen koku korkunç gerçeği ortaya çıkardıAdana'da yalnız yaşayan ve yaklaşık 10 gün önce yaşamını yitiren Mustafa Ağkurt (70), evinden yayılan kötü kokudan şüphelenip, polis ve çilingir yardımıyla eve giren komşuları tarafından bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber