Geri Dön

MasterChef'te ödül oyununu hangi takım kazandı? MasterChef'te bu haftanın mavi takım kaptanı kim oldu?

MasterChef'te kaptanlık oyunun ardından iki takım MasterClass ödülü için yarıştı. MasterClass ödülünde Somer Şef takım kaptanlarına 50 liralık alışverişle dört çeşit bir yemek hazırlanmalarını istedi. MasterChef'te takım kaptanları alışveriş esnasında oldukça zor anlar yaşadı. Sınırlı bütçe ile alışverişlerini tamamlamaya çalışan kaptanlar dolaptan almaları yasak olan ürünleri alında Şef'ler tarafından cezalandırıldı. Peki Mavi takım kaptanı kim oldu. Ödülü hangi takım kazandı?

MasterChef'te ödül oyununu hangi takım kazandı? MasterChef'te bu haftanın mavi takım kaptanı kim oldu?

MasterChef Türkiye son bölümüyle ekranlara geldi. Büyük bir ilgiyle takip edilen yarışmanın 49. bölümünde takım kaptanları belirlendi ve takım oyunu oynandı. İşte heyecan fırtınası yarışmanın dün akşamki bölümünde yaşananlar...

TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye'de lahmacun yapılan kaptanlık oyununu Alican kazandı ve Mavi takım kaptanı oldu. Alican Kırmızı Takım kaptanını ise Batuhan olarak seçti.

Mavi Takım kaptanı Alican; Kıvanç, Yasin, Ekin, Cemre

Kırmızı Takım kaptanı Batuhan; Güzide, Rıfat, Suna

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 49. son bölümde takım oyunu oynandı. Büyük bir heyecanın yaşandığı oyunda bir ilk yaşandı ve iki takım berabere kaldı! Danilo Şef'in MasterClass ödülü iki takımın berabere kalmasının ardından iki takıma da verilmeye karar verildi.

MASTERCHEF 50. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

7 yaşındaki çocuk okuldaki hücrede darp edildiABD'de bir okulda çocukların cezalandırılması için hücre yapılması ve burada 7 yaşındaki bir çocuğa uygulanan şiddetin görüntüleri ülkeyi ayağa kaldırdı. Olayla ilgili soruşturma başlatılması sonrası, çocuğa şiddet uygulayan görevli intihar etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber