MasterChef Orhan kimdir? Orhan Eren'e ne oldu, son durumu ne?

MasterChef Türkiye'nin yeni sezon yarışmacılarından Orhan Eren, bu akşam korkutan olayla gündeme geldi. Sevilen yarışmada büyük heyecana sahne olan dokunulmazlık oyunundan sonra Orhan Eren, yere yağıldı. Peki MasterChef Orhan kimdir? Orhan Eren'e ne oldu, son durumu ne?

MasterChef Orhan kimdir? Orhan Eren'e ne oldu, son durumu ne?

TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye, bu akşam 15. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İlgiyle takip edilen yarışmada bu akşam Orhan Eren şoku yaşandı. Peki Orhan Eren'e ne oldu? İşte merak edilen sorunun yanıtı...

MASTERHCEF ORHAN'A NE OLDU?


MasterChef Türkiye yarışmacısı Orhan'ın bir kaç gündür rahatsız olduğu, son bölüm çekimlerinden önce hastanede serum aldığı ortaya çıktı.

Somer Şef ise yarışmacının sağlık durumu hakkında bilgi vererek, Orhan'ın durumunun iyi olduğu, evde dinlenlendiği ve yeniden program katılacağını söyledi.

ORHAN EREN KİMDİR?

Orhan Eren 46 yaşındadır. Steak House işletmeciliği yapıyor. İlkokuldan beri çalıştığını belirten Eren, ortaokulu ve liseyi dışardan tamamladığını belirtiyor.

İstanbul'da bıçaklı dehşet! İlçenin kabusu olduİstanbul Sancaktepe’de sokakta önüne gelene bıçak ve şişle saldıran şahıs mahalleliyi canından bezdirdi. Aynı aileden 3 kişiyi saldırarak yaralayan Mustafa I. polis tarafından yakalandı. Saldırgan şahıs çıkarıldığı adliyeden ruh ve sinir hastalıklarına sevk edilirken, şahsın sokak ortasında vatandaşa bıçakla saldırdığı anlar kameraya yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber