MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte son bölümde veda eden isim...

MasterChef Türkiye son bölümüyle oldukça heyecanlı dakikalar yaşattı. İlgiyle takip edilen yemek yarışmasında bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve eleme yaşandı. Dün Kırmızı Takımdan Açelya ve F.Batuhan'ın eleme adayı olmasının ardından bu akşam son Mavi Takımdan iki kişi eleme adayı oldu. Peki eleme adayları kimler oldu ve elenen isim kim oldu?

MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte son bölümde veda eden isim...

MasterChef Türkiye heyecanı bu akşam 27. yeni bölümle devam etti. Sevilen yemek yarışmasında dün akşam dokunulmazlığı Mavi Takımın kazanmasının ardından bu akşam kazanan taraf Kırmızı Takım oldu ve bu hafta 4 kişi eleme adayı oldu. Peki MasterChef Türkiye bu hafta kim elendi? İşte yarışmaya veda eden isim...

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'nin 27. bölümünde büyük bir heyecanın yaşandığı yarışmayı ise kazanan bu kez Kırmızı takım oldu. Böylelikle eleme adayları bu akşam Mavi Takım arasından oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Dünkü bölümde Kırmızı Takımdan Açelya ve F.Batuhan'ın eleme adayı olmasının ardından bu akşam yine dokunulmazlığı kaybeden Mavi Takımdan Murat ve Yasin son iki eleme adayı oldular.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Sevilen yarışmada Açelya, F.Batuhan, Murat ve Yasin'in arasından elenen isim ise Açelya oldu...

Hükümetin geri adım atmasıyla Kerkük'teki gösteriler sona erdiIrak Başbakanı Adil Abdulmehdi'nin, Kerkük'ün güvenliğini sağlayan özel gücün karargahının Kürdistan Demokrat Partisi'ne (KDP) devredilmesi yönündeki kararından vazgeçmesinin ardından, kentteki gösteriler sona erdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber