Geri Dön

Melisa Senolsun kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Melisa Şenolsun 2. Hollywood Türk Filmleri Festivali'nde giydiği derin dekolteli yeşil saten elbisesiyle çok konuşuldu! Bir anda gözleri üzerine çeken Melisa Şenolsun'un biyografisi araştırılmaya başlandı. İşte güzel oyuncu hakkındaki bilgiler...

Melisa Senolsun kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

 

Kiralık Aşk dizisiyle adını iyice duyuran Melisa Şenolsun 2. Hollywood Türk Filmleri Festivali'ne katıldı. Giydiği elbise o kdar iddialıydı ki magazin dünyası ünlü oyuncuyu konuşmaya başladı. Oyuncu hakkında detaylıu bilgiye sahip olmayanlar ise "Melisa Senolsun kimdir? Kaç yaşında ve nereli?" sorusunu sormaya başladı.

MELİSA ŞENOLSUN KİMDİR?

Melisa Şenolsun 24 Eylül 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Aslen İzmirli olan güzel oyuncu Melisa Şenolsun İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. 20 yaşında olan genç oyuncunun Efecan Şenolsun adlı bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Melisa Şenolsun’un boyu 1.70 cm, kilosu ise 59 kilodur.

6 yaşından itibaren tiyatrolarda rol almaya başlayan Melisa Şenolsun ablası sayesinde tiyatroya adım atmıştır. Ablasının tiyatro gösterisini izlemeye giden Melisa Şenolsun ablası gibi oyuncu olmaya karar vermiştir. 7 sene boyunca jimnastik ve bale kurslarına giden Melisa Şenolsun sporla iç içedir. Melisa Şenolsun’un saçları sarı, gözleri ise yeşildir.

Köpeğe kalaslı dayak cep telefonuna yansıdıYalova’nın Çiftlikköy ilçesi Aşağı Gacık mevkisinde köpeğini kalasla döven Hasan A. adlı şahsın uyguladığı vahşet cep telefonuna yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber