Meryem dizisi ilk bölüm fragmanıyla damga vuracak

Kanal D'nin yeni dizisi Meryem'in fragmanı ekranlara bomba gibi düştü. Başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Furkan Andıç paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunun yanı sıra ilginç hikayesiyle de izleyiciyi ekrana kilitleyecek nitelikte.

Meryem dizisi ilk bölüm fragmanıyla damga vuracak


1.bölüm fragmanı yayınlanan Meryem, izleyiciyi etkilemeyi başaracak cinsten. Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan'ın başrollerini paylaştığı kadroda Serenay Aktaş (Burcu), Bestemsu Özdemir (Beliz), Açelya Topaloğlu (Derin) gibi isimler de yer alıyor.Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği dizide yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan oturuyor.

2 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00'de hüzünlü bir başlangıçla ekranlara gelecek olan dizi Kanal D 'de ekranlara gelecek.

Yağmurlu bir günde üç insanın hayatına sebep olan kazanın insanların yaşamının nasıl etkilediğini ve değiştirdiğini anlatan hikayede hak ve adaleti savunan Oktay güce, gücün adamı Savaş adalete muhtaç ilerler bu yolda.
Hikayenin başrollerinden Meryem boş zamanlarında babasının fırınında ona yardım eden, merhametli ve iyi kalpli biridir. Kalbini savcı Oktay'a kaptırmıştır. Evlenme planları yaparken Oktay bir kaza yapar ve bir insanı öldürür.
Meryem suçu Oktay'ın isteği üzerine kabul eder ve hapse girer.

MERYEM 1. BÖLÜM FRAGMANI

OYUNCU KADROSU

Furkan Andıç
Savaş Sargun

Sargun Ailesi'nin veliahtı. Mütevazı ve vicdanlı bir genç adam. Sevgilisi Sevinç, Meryem ve Oktay’ın yaptığı kazada karnında bebeğiyle ölünce dünyası darmadağın oluyor. Şimdi tek amacı intikam. Doğrunun peşinden giden, yalanla oyunla işi olmayan biri.

Meryem dizisi ilk bölüm fragmanıyla damga vuracak


Ayça Ayşin Turan
Meryem Akça

Hikayenin en masum karakteri. Babası Arif’in fırınında çalışıyor. Annesini kaybetmiş. Babası ve sevgilisi Savcı Oktay’dan başka kimsesi yok. Sevgilisi Oktay’ın suçunu üstleniyor ve normal giden sakin hayatı bir gecede altüst oluyor. Hem büyük bir sırrı saklamak hem de kendine söylenen yalanlara rağmen hayatla baş etmek zorunda.

Meryem dizisi ilk bölüm fragmanıyla damga vuracak

Cemal Toktaş
Oktay Şahin

Meryem’in uzun zamandır sevgilisi. Savcılık görevine başlamadan önceki gece kazaya karışıyorlar. Direksiyonda kendisi olmasına rağmen Meryem’in suçu üstlenmesini kabul ediyor. Kendisini kurtarmak için her türlü yalanı söyleyebilecek, para ve güç için her şeyi göze alabilecek biri. Gözü hep yüksekte.

Meryem dizisi ilk bölüm fragmanıyla damga vuracak

Bebeklerini cami avlusuna bırakan anne baba kameradaAdıyaman’da iki aylık bebeklerini sevdikten sonra camiye bırakan anne ve baba kameralara yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber