Mezunlar, kariyerde başarının sırrını anlattı

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mezunları Derneği Kulübü tarafından her yıl düzenlenen Different Futures Summit’te (DFS) İTÜ’de aynı bölümü bitiren fakat okuduğu bölümden çok farklı alanlarda kariyer yaparak başarılı olan mezunlar bir araya geldi.

Mezunlar, kariyerde  başarının sırrını anlattı

Zirvede kariyerinde başarılı olan mezunlar, gelecek planları konusunda kararsız kalan gençlerin gelecek planlarıyla ilgili sorularını cevaplandırdı.

Kurumsal hayattan girişimciliğe birçok alanda tanınmış isimlerin katılımıyla paneller düzenlenen zirvede, konuşmacılar arasında tarihçi ve akademisyen İlber Ortaylı, İTÜ Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Celal Şengör, Bosch Türkiye ve Ortadoğu Başkanı Steven Young’ın yanı sıra çok sayıda yönetici yer aldı. Zirveye katılan İTÜ Jeofizik Mühendisi mezunu ve Remax Dünya Rekortmeni Evrim Kırmızıtaş Başaran, kariyer yaparken ailenin önemine dikkat çekerek, “Ailenizi arkanıza alın, onların desteğiyle hedefinize ulaşmak için sınırları aşın” diye konuştu.

Buzdolabındaki yılan korkuttuMalatya'da, bir evin buzdolabına giren yılan, paniğe neden oldu. Yılan, itfaiye ekipleri tarafından yakalanarak, doğaya salındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber